INFOLINIA: 504532623

office@isostar.net.pl

Certyfikaty

Kontrakt Isostar - Isostar Quality Contract

Wasze zwycięstwa będą zawsze najpiekniejsze, najsilniejsze, najbardziej wzruszające, dlatego Isostar opracował swoją kartę "Isostar Quality Contract". Jesteśmy dumni, że możemy Wam ją zaprezentować.
Wyrażono w niej prawdziwe wartości sportu i poczucie moralności, które, mamy nadzieję, udzieli się wszystkim sportowcom.

Kontrakt Isostar Quality jest odbiciem naszej deontologii, zasad którymi kierujemy się tworząc nasze produkty i przeprowadzając nasze akcje w terenie. Dziś jesteśmy pierwszą marką, która zdecydowanie opowiada się za walką z dopingiem.

Od wielu lat wdrażamy jakość, która jest podstawą wszystkich naszych działań. Poniżej zamieszczamy listę naszych zasad.

Oto nasze 5 zasad:

  • Isostar przestrzega zaleceń AMA (Światowej Agencji Antydopingowej) i stosuje się do uregulowań w tym zakresie, obowiązujących w danym kraju.
  • Isostar produkuje swoje składniki i produkty w fabrykach, gdzie obowiązuje zakaz stosowania substancji niedozwolonych lub środków pobudzających.
  • Isostar wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów wyłącznie składniki spożywcze.
  • Produkty Isostar są regularnie kontrolowane i badane przez niezależne i uznane laboratoria.
  • Próbki produktów są przechowywane przez okres 1 roku po upływie daty ich ważności.Oto kontrakt jakości zawarty, w imię piękna idei sportu, z naszymi konsumentami. W 2006 roku gwarancją jakości wszystkich produktów Isostar jest logo "Isostar Quality Contract".
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl